הופעות ללא תשלום בערב יום העצמאות ה-67 למדינת ישראל, בתאריך 22/2/15 של האמנים המובילים (ייתכנו שינויים, ביטולים ואי דיוקים בשעות ההופעות, מומלץ להתעדכן באתרי הרשויות המקומיות לקבלת פרטים מדויקים נוספים)
מסודר לפי האלף בית של שמות המשפחה:
זמרים וזמרות
אביבה אבידן
עומר אדם
דודו אהרון
דניאל בן חיים
מסודר לפי האלף בית של שמות המשפחה:
זמרים וזמרות
אביבה אבידן
עומר אדם
מאור אדרי
אלעד אהרון
דודו אהרון
חן אהרוני
טינה איבריגמוב
איזי
דנה אינטרנשיונל
הילה איתן
יהודה אליאס
קובי אפללו
דור אקוע
ראובן ארז
ירדנה ארזי
מאור אשוואל
מור ביטון
שיר ביטון
מוש בן ארי
שגיא בר
אברהם טל
במה ישראלית, רחוב ויצמן פינת רחוב כצנלסון, כפר סבא, 21:00
חנן יובל
עידן יניב
שני יצהרי
אושרית מלכה
איתן מסורי
רועי סנדלר
דני סנדרסון
מושיק עפיה
רמי פורטיס
קרן פלס
משה פרץ
קובי פרץ
שלומי פרץ
בר צברי
יהודית רביץ
רודי (דה וויס)
פבלו רוזנברג
שלומי שבת
במה מרכזית, פארק עופר, רמלה
גלעד שגב
רון שובל
במה מרכזית, פארק עופר, רמלה
בן אל תבורי
מאור תיתון
אפרת גוש
דנה ברגר
דיוויד ברוזה
במה מרכזית, גן המייסדים, רחובות
במת מסיבה, רחוב ויצמן 80, כפר סבא, 22:00
אריק ברמן
במת מסיבה, רחוב ויצמן 80, כפר סבא, 22:00
אריק ברמן
יגאל בשן
שי גבסו
שי גבסו
מיקי גבריאלוב
רחבת יד לבנים, רעננה, 22:30
רחבת יד לבנים, רעננה, 22:30
אייל גולן
במה ישראלית, רחוב ויצמן פינת רחוב כצנלסון, כפר סבא, 21:00
חנן יובל
עידן יניב
שני יצהרי
אושרית מלכה
איתן מסורי
רועי סנדלר
דני סנדרסון
מושיק עפיה
רמי פורטיס
קרן פלס
משה פרץ
קובי פרץ
שלומי פרץ
בר צברי
יהודית רביץ
רודי (דה וויס)
פבלו רוזנברג
שלומי שבת
במה מרכזית, פארק עופר, רמלה
גלעד שגב
רון שובל
במה מרכזית, פארק עופר, רמלה
בן אל תבורי
מאור תיתון
אפרת גוש
אביב גפן
שלמה גרוניך
אמיר דדון
רוני דואני סופרסטאר
יובל דיין
רוני דלומי
רונן דנוך
דור דניאל
דקלון
רגב הוד
טל ועקנין
אריאל זילבר
אוהד חיטמן
אבי טולדנו
דודו טסה
פאר טסי
הבמה המרכזית, גן המייסדים, רחובות
יואב יצחק
ריטה
ורדינה כהן
רחבת יד לבנים, רעננה, 23:30, שירי ארץ ישראל היפה
רינת כהן
חזי להב
איתי לוי
אתי לוי
שיר לוי
עברי לידר
שי מדואל
הראל מויאל
מירי מסיקה
מרינה מקסימיליאן
חיים משה
הבמה המרכזית, גן המייסדים, רחובות
ליאור נרקיס
סאבלימינל
ברי סחרוף
הראל סקעת
במה מרכזית, גן מייסדים, רחובות
רמלה, במה בשכונת קריית מנחם בגין, החל מהשעה 20:00
ליאור פרחי
רמי קליינשטיין
ירמי קפלן
נועם רותם
אביהו שבת
לירון רמתי
הבמה המרכזית, גן המייסדים, רחובות
הבמה המרכזית, גן המייסדים, רחובות
עידו שוהם
רז שמואלי
תובל שפיר
בועז שרעבי
שימי תבורי
להקות והרכבים
הג'ירפות
הדג נחש
אמפיפארק רעננה, החל מ- 23:00
להקת פרנקלין
לוס כפרוס
נוי והדר
שלישיית הגמר של X פקטור
להקת הסיקסטיז
רד בנד
מיראז'- אקס פקטור
Random Dogs
אמפיפארק רעננה, החל מ- 23:00
איקי לוי וה-Rasta Hebrew Man
אמפיפארק רעננה, החל מ- 23:00
אולטראס
במה מרכזית, גם המייסדים, רחובות
להקת תיסלם
התקווה 6
צמד הפרברים
עילי בוטנר וילדי החוץ אוהד שרגאי ואדדר גולד
אמפיפארק רעננה,, החל מ- 23:00
אתניקס
סטאלוס ואורן חן
האחים גת
איפה הילד
כוכבי אקס פקטור – רוז, טומי ויאן והאחיות כרקוקלי
אין תגובות:
הוסף רשומת תגובה